Login |   Tuesday 21 May 2019
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
شهرداری منطقه سه اراک
اجرای عملیات ترمیم و لکه گیری آسفالت معابر منطقه سه اراک
اجرای عملیات ترمیم و لکه گیری آسفالت معابر منطقه سه اراک
تاريخ: Monday, May 20, 2019       توسط: Salmasi    نظرات: 0
اجرای عملیات ترمیم و لکه گیری آسفالت معابر منطقه سه اراک
اجرای عملیات ترمیم و لکه گیری آسفالت معابر منطقه سه اراک
تاريخ: Sunday, April 28, 2019       توسط: Salmasi    نظرات: 0
احداث کانال آب های سطحی و جدولگذاری در کمربندی جنوبی اراک
احداث کانال آب های سطحی و جدولگذاری در کمربندی جنوبی اراک
تاريخ: Tuesday, April 16, 2019       توسط: Salmasi    نظرات: 0
رفع آبگرفتگی ناشی از بارندگی های اخیر، در بلوار شهید کاظمی
رفع آبگرفتگی ناشی از بارندگی های اخیر، در بلوار شهید کاظمی
تاريخ: Tuesday, April 09, 2019       توسط: Salmasi    نظرات: 0
رفع آبگرفتگی محله های تخت سادات و حاجیان کرهرود، شهر اراک
رفع آبگرفتگی محله های تخت سادات و حاجیان کرهرود، شهر اراک
تاريخ: Sunday, April 07, 2019       توسط: Salmasi    نظرات: 0
بازدید سرزده مهندس شفیعی شهردار کلانشهر اراک از شهرداری منطقه سه
بازدید سرزده مهندس شفیعی شهردار کلانشهر اراک از شهرداری منطقه سه
تاريخ: Tuesday, March 26, 2019       توسط: Salmasi    نظرات: 0
عملیات ترمیم آسفالت معابر ناحیه سنجان اراک
عملیات ترمیم آسفالت معابر ناحیه سنجان اراک
تاريخ: Tuesday, March 05, 2019       توسط: Salmasi    نظرات: 0
اجرای عملیات جدولگذاری در خیابان انقلاب
اجرای عملیات جدولگذاری در خیابان انقلاب
تاريخ: Monday, February 25, 2019       توسط: Salmasi    نظرات: 0
اجرای عملیات جدول گذاری  ونصب دال در سطح منطقه
اجرای عملیات جدول گذاری ونصب دال در سطح منطقه
شهردار منطقه سه خبر داد:  ادامه...
تاريخ: Sunday, February 03, 2019       توسط: Salmasi    نظرات: 0
پاکسازی زمین های بلااستفاده سطح منطقه سه از نخاله و ضایعات
پاکسازی زمین های بلااستفاده سطح منطقه سه از نخاله و ضایعات
تاريخ: Tuesday, January 15, 2019       توسط: Salmasi    نظرات: 0
مدیر منطقه سه شهرداری اراک (علی طهماسبی)

ارتباط با ما

آدرس: میدان انقلاب

کدپستی: 75636-38316

تلفن تماس اداره روابط عمومی:34576560

تلفن تماس با شهردار:  3-34576821 داخلی 112

تلفن تماس دفتر شهردار: 32792240

Copyright (c) 2019 شهرداری منطقه 4 اراک    Terms Of Use    Privacy Statement